זבובים

הזבובים נמשכים לאזורי המחיה של האדם. לצורך מחייתם הזבובים מחפשים בביתנו את המזון במטבח. רצוי לבצע טיפול מהיר במטרד של זבובים כדי למנוע את התרבותם. תהליך ההתרבות של הזבובים מתבצע ע"י כך שהזבובים מטילים ביצים שמתפתחות לזחלים ובהמשך למאות זבובים. בכל הטלה מטילה הנקבה כ-100 ביצים, בתוך 10 ימים מתפתחים הזחלים לזבובים עצמאיים. משך החיים של זבוב הוא מספר שבועות עד מספר חודשים.

הדברת זבובים תוך שימוש בחומרי הדברה ירוקה, מאפשרת היפטרות מהזבובים בבית ובחצר תוך שמירה על איכות הסביבה. הדברה ירוקה אינה מחייבת אתכם בפינוי של הבית ואינה מזיקה לחיות מחמד או מסוכנת לילדים. בנוסף להדברה יש לבצע טיפול מונע שימנע את הגעת הזבובים או התרבותם.

עצות להרחקת זבובים

  1. הקפדה על ניקוי פחי האשפה ופתחי הביוב.
  2. הצבת מלכודות זבובים ביתיות לצורך לכידת הזבובים הנכנסים אל הבית ומניעת התרבות וקינון.
  3. את המלכודות יש להציב באזורים מוצלים בגלל העדפת הזבובים למקומות מוצלים וקרירים.
  4. הקפדה על הבית נקי מאשפה, שאריות מזון וצואה של חיות מחמד.

חשיבות הדברת זבובים

אורח החיים של הזבוב מביא אותו למגע ישיר עם פסולת, ריקבון, צואה, פגרים של חיות מתות ושאר הפרשות מזוהמות. הזבובים נושאים על גופם חיידקים מסוכנים אותם הם עלולים להעביר אליכם הביתה. החיידקים עלולים לגרום למחלות מעיים ומחלות נוספות. עם נחיתת הזבוב על המאכלים (אותם הוא מחפש מיד עם כניסתו לבית) הוא מעביר אליו ביציות וחיידקים וגורמים מזהמים אחרים.

הדברת זבובים באמצעות הדברה ירוקה

חברת פיקס הדברות מספקת שירותי הדברה להדברת זבובים ושאר חרקים מזיקים מעופפים. חומרי ההדברה מאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה. צוות מדבירים מקצועי ומוסמך יבצע את העבודה. הדברת זבובים מתבצעת על ידנו בבתים פרטיים, דירות מגורים, בתי עסק, מוסדות ושטחים ציבוריים. 

Open chat
דילוג לתוכן