חברה אחת כל ההדברות

חברת פיקס הדברות נותנת שירותי הדברה מתקדמים למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. השירות כולל דגשים על מקצועיות אמינות וזמינות. אנו מעניקים לעסקים טיפול לאורך כל עונות השנה תוך בקרה ניטור ושליטה על המזיקים.
ההדברה לעסקים מתבצעת אך ורק באמצעות חומרים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה, אשר מאפשרים המשך פעילות של בני אדם ובעלי חיים באזורי ההדברה ואינם מחייבים פינוי של העסק ואינם מפריעים לשגרה היום-יומית. פיקס הדברות משתמשת בחומרים האיכותיים ביותר ובציוד החדיש ביותר. החברה מנהלת יומן הדברה, לשקיפות מלאה מול הלקוח ובהתאם לדרישות משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. לחברתנו כל הרישיונות וההיתרים הנדרשים כחוק.

היתרונות שלנו-מחיר, מהירות, איכות, אחריות

כאשר מזמינים מדביר עושים זאת בהתאם לכללי הצרכנות החכמה. קודם לומדים על המזיקים.  בשלב הבא מחפשים את המדבירים הטובים ביותר והזולים ביותר. אנו עשינו בשבילכם את סקרי השוק. אנו מציעים את המחירים הטובים ביותר ולנו כל האסמכות הנדרשות לביצוע הדברה בכל התחומים. כך אינכם צריכים להשקיע ימים ושעות לחיפוש המדביר הטוב ביותר. אנחנו גם זמינים אליכם בכל שעות היום ומגיעים אליכם במהירות הגבוה ביותר. אנו נותנים שרות בכל אזורי הארץ כך שאתם לא צריכים לצמצם את הבחירה למדביר מאזור מגורכם בלבד. אתם תקבלו מאיתנו את ההצעה הזולה ביותר בשוק. מכוון שאנו משוכנעים שעבודנו הינה איכותית ביותר אתם תקבלו גם אחריות על ההדברה. 

צרו איתנו קשר

Open chat
דילוג לתוכן